فیبروز ابرو در شهر قدس

هاشور ابرو در شهر قدس

آرایش دائم صورت مانند فیبروز حرفه ای ابرو - هاشور و قاب ابرو - خط چشم - خط لب - رژ لب - تاتو بدن و ... توسط متخصصان آرایش دائم در کلینیک فوق تخصصی مروارید انجام میگیرد .استفاده از مواد باکیفیت و استاندارد و رعایت اصول بهداشتی از ویژگی های بارزی است که در این کلینیک مورد توجه واقع می گردد.هم چنین تمامی خدمات مربوط به آرایش دائم تحت نظر پزشک و با رعایت تمام نکات پزشکی و بهداشتی انجام می گیرد.

برای دریافت مشاوره یا نوبت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09120197244

معرفی انواع روش های هاشور ابرو :

امروزه از تکنیک های جدیدتری مانند هاشور ابرو که عیوب تاتو معمولی را برطرف کرده است استفاده می شود. اگر شما هم از آرایش روزانه ابروهایتان خسته شده اید و به دنبال یک روش دائمی مطمئن برای پرپشت و خوش حالت کردن ابروهای خود هستید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

هاشور ابرو :

در این روش تارهای نازک شبیه به مو در لا به لای ابروها ایجاد شده و ابروها حالت طبیعی خود را حفظ می کنند به همین دلیل از ابتدای شروع کار طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. هاشور ابرو با سه تکنیک ( دستگاه ) میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و فیبروز انجام می شود نحوه انجام کار این تکنیک ها بسیار شبیه به هم بوده و تنها در چند مورد با یکدیگر تفاوت دارند که در ادامه مطالب با آن ها آشنا خواهید شد.

انواع تکنیک های هاشور ابرو عبارت اند از :

1 . میکروبلیدینگ ابرو :

در تمامی تکنیک های هاشور ابرو ابتدا از بی حسی موضعی برای کاهش درد و ناراحتی استفاده می شود. در این روش از قلمی به نام بلید برای ایجاد هاشور استفاده می شود ، ظاهر این قلم شبیه به تیغ بوده و سوزن های آن در یک ردیف چیده شده اند. پس از بیحس شدن ناحیه مورد نظر و قرینه سازی ابرو ، میکروبلیدر ( کسی که میکروبلیدینگ انجام می دهد ) تارهای بسیار نازک و سطحی میان ابروها ایجاد می کند. مدت زمان ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو با توجه به شرایط مختلف مانند جنس پوست ، شرایط آب و هوایی و غیره بین 6 الی 12 ماه متغیر است.

میکروبلیدینگ ابرو

2 . میکروپیگمنتیشن ابرو :

میکروپیگمنتیشن ابرو با استفاده از دستگاه مخصوص و وسایل یکبار مصرف و استریل شده انجام می شود. در این روش پس از بیحس شدن ناحیه مورد نظر پیگمنتر ( کسی که میکروپیگمنتیشن انجام می دهد ) با دستگاه مخصوص تارهایی شبیه به مو در نواحی خالی و کم پشت ایجاد می کند. در این روش رنگدانه ها به عمق بیشتری از پوست نفوذ کرده و به همین مدت زمان ماندگاری میکروپیگمنتیشن بیشتر از میکروبلیدینگ است که به حدود 12 الی 24 ماه می رسد.

میکروپیگمنتیشن ابرو

3 . فیبروز ابرو :

روش انجام فیبروز دقیقا مشابه میکروبلیدینگ بوده و تنها در نوع دستگاه با یکدیگر تفاوت دارند. در فیبروز ابرو تیغه های بسیار نازک جایگزین سوزن شده و همین امر به طبیعی تر به نظر رسیدن ابروها کمک می کند. همچنین در این روش رنگدانه ها نسبت به میکروبلیدنگ در عمق کمتری از پوست نفوذ کرده تا مدت زمان ماندگاری آن کمتر از روش مشابه خود باشد.

فیبروز ابرو

چه افرادی نمی توانند هاشور ابرو انجام دهند؟

خانم های باردار و شیرده افرادی که داروهای خاص مانند قرص های اعصاب و روان استفاده می کنند. افرادی که به بیماری های خاص مانند فشار خون ، دیابت و ناراحتی های قلبی و عروقی مبتلا هستند. کسانی که مواد مخدر مصرف می کنند. کسانی که دچار مشکلات پوستی هستند. افرادی که بدنشان به مواد شیمیایی مانند رنگ حساس است. نکته :علاوه بر موارد ذکر شده اگر در دوران عادت ماهیانه هستید و یا پوستتان دچار آفتاب سوختگی شده بهتر است تا زمان بهبودی کامل انجام هاشور ابرو را به تعویق بیندازید.

هاشور ابرو چه مزایایی به همراه دارد؟

ظاهری زیبا به ابروها می بخشد. ابروها حالت طبیعی خود را از دست نمی دهند. روش مناسبی برای تغییر حالت و عیوب ابروها می باشد. زمان آرایش صورت را تا حد زیادی کاهش می دهد. ابروها را قرینه می کند.

هاشور ابرو چگونه پاک می شود؟

برخی از افراد پس از مدتی به دلایل مختلفی از انجام هاشور ابرو پشیمان شده و می خواهند آن را پاک کنند. برای پاک کردن هاشور از پودرهای مخصوصی استفاده می شود که بدون نفوذ به پوست رنگندانه را به خود جذب می کند.

نکات مهم قبل از انجام هاشور ابرو عبارت اند از :

تا چند ساعت قبل از انجام هاشور چای و یا قهوه ننوشید. در معرض اشعه ماورا بنفش قرار نگیرید. از انواع روش های لایه برداری پوست مانند میکروددرم ابریژن استفاده نکنید. تا چند ساعت قبل از انجام هاشور مصرف داروهای تحریک کننده پوست را قطع کنید. اگر پوستتان به قدری حساس است که در صورت برخورد ضربه فورا قرمز و یا کبود می شود قبل از انجام هاشور قرص ستیریزین بخورید. در روز انجام هاشور الکل و یا سیگار مصرف نکنید. رنگ کردن ابرو تا 3 روز قبل از انجام هاشور ممنوع می باشد. از مصرف داروهایی مانند آسپرین ، نیاسین ، پروفن و غیره تا 24 ساعت قبل از هاشور خودداری نمایید.

مراقبت های لازم پس از انجام هاشور ابرو عبارت اند از :

تا 3 روز به ابروهایتان آب نزنید. به مدت یک هفته روزانه 3 مرتبه با استفاده از گوش پاک کن به ابروهایتان پماد ویتامین آ بزنید. همچنین استفاده از پماد هیدروکورتیزون به مدت یک هفته روزانه یکبار ضروری است. به هیچ عنوان محل هاشور را دست کاری نکنید. از رفتن به استخر و سونا تا یک هفته بپرهیزید. تا زمان بهبودی کامل سعی کنید در معرض مستقیم نور خورشید قرار نگیرید. مصرف سیگار و الکل تا یک هفته ممنوع است. در چند روز اول از غذاهای کم ادویه مصرف کنید. تا مان بهبودی کامل از بند انداختن صورت اجتناب کنید. در روز های ابتدایی به گونه ای بخوابید که صورتتان به بالش برخورد نکند.

برای دریافت مشاوره یا نوبت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09120197244